Przygotowanie każdego odcinka to oprócz poświęconego czasu, także włożone w produkcję pieniądze, z drugiej strony Pani ekspedientka w sklepie, nie chciała mi ostatnio sprzedać chleba za lajki 😉 Jest kilka sposobów na wsparcie kanału, poniżej ich dokładny opis:

Astrosklep

Zobacz o co chodzi ze sklepem (rozwiń)

Jeśli chcesz pomóc w kwestii ogarniania kanału i jednocześnie sprawić sobie (lub komuś) fajną rzecz, to jest opcja na kupienie koszulek widzianych w odcinkach w astrosklepie.

Pieseł w kosmosie Astrofaza koszulki. Pieseł w kosmosie Astrofaza koszulki.

Albo też Astrokubków, w tym kubków z mapami powierzchni planet Układu Słonecznego

koobky

 

Donacje PayPal

Donacje PayPal

Jeśli chcesz po prostu przekazać darowiznę na rzecz rozwoju kanału, to możesz to zrobić przez PayPala, klikając przycisk poniżej. Wielkie dzięki 🙂

Astrofaza LIVE – Program na żywo

Jak wspomóc kanał podczas programów na żywo? (rozwiń)

Astrofaza to również programy na żywo, prowadzone na platformie Hitbox. Oprócz serii poświęconej kosmicznej grze edukacyjnej – Kerbal Space program, prowadzę również czwartkowe programy na żywo poświęcone konkretnemu zagadnieniu z  tematu kosmicznego, lub też luźniejszą formę programu, w której dyskutujemy z widzami, na takie tematy. Dostęp do programów na żywo jest oczywiście bezpłatny, ale platforma Hitbox umożliwia dobrowolne wsparcie kanału Astrofaza. Zrobić to można na dwa sposoby.

 1. Donacja za pomocą PayPala lub zwykłego przelewu z konta bankowego. Wystarczy kliknąć baner DONUTcje pod playerem na moim kanale Hitbox (link) i postępować zgodnie z dalszymi instrukcjami.
 2. Płatna subskrypcja. Jakkolwiek wszelkie streamy na żywo można oglądać bezpłatnie, można wykupić również płatną subskrypcję (4.99 $ za miesiąc, do momentu anulowania subskrypcji), która jest również formą wsparcia kanału. W zamian subskrybent, ma dodatkowo dostęp do specjalnych emotikon czatu, oraz ma możliwość wklejania obrazków, lub zostania załogantem w grze Kerbal Space Program.

W obydwu przypadkach na ekranie zostanie wyświetlona informacja o subskrybencie i/lub darczyńcy, można również dodać krótką informację od siebie, która również zostanie wyświetlona. 

 

Dzięki! 🙂

3 komentarze

 1. Andrzej

  Hej,
  Jestem jednym z twoich widzów i bardzo podoba mi się praca która wykonujesz, chciałbym Ci nieco pomóc oferując Ci usługi grafika 3D, wiem że strikte nie potrzebujesz takiego rodzaju pomocy, ale w kilku programach wspomniałeś o wykonywaniu animacji, jeżeli chciałbyś jakieś modele 3D to daj znać, a chętnie coś zrobię.
  Pozdrawiam
  Andrzej

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany