Do końca 2014 został już mniej niż miesiąc. Ten czas w roku sprzyja podsumowaniom, układaniom planów na kolejne lata. 3 grudnia cicho przemknęły pierwsze urodziny bloga. Z racji na przeprowadzkę do Gdańska i kilka miesięcy, kiedy funkcjonował na najniższych obrotach, nie wspominałem o nich. Zrobię je za pół roku, kiedy nadgonię zaległości w blogowaniu. Jednocześnie, mimo że na blogu nie działo się zbyt wiele, pracowałem nad nowymi, równoległymi projektami.

Gastroskopem przez galaktykę!

Jednym z nich i najbardziej teraz przeze mnie dopieszczanym, jest nowy program na Youtube – Astrofaza. To lekki w formie program popularno-naukowy o kosmosie. Będzie wesoło i kolorowo jak to powiadają. Prostymi słowami opowiem o tajemnicach jakie skrywa wszechświat. Łącznie z miejscem, gdzie ukryta jest bursztynowa komnata 😉 Pierwszy odcinek jest od pewnego czasu gotowy i wybrańcy mieli już okazję go zobaczyć. Reakcje były pozytywne. Wszystkim się podobał, więc albo będzie to dobra rzecz, albo kłamali!

promoblog

Żeby być na bieżąco i nie przegapić startu kanału – wbijajcie na facebookową stronę. ASTROFAZA

Zaraz wyleci ptaszek!

Kolejną rzeczą jest nowa odsłona portfolio. Pojawiają się coraz to nowe zlecenia, musiałem wiec przystosować portfolio do nowoczesnego sposobu korzystania z Internetu. Jest bardziej przyjazne urządzeniom mobilnym, no i mogę w łatwy sposób przedstawić więcej sesji i wykonanych zleceń.

PORTFOLIO

Z dużych projektów, powstał również sklep z koszulkami dla kobiet – Boobz.pl, w którym przygotowałem t-shirty specjalnie dla kobiet. Począwszy od kroju, na wzorach kończąc. Raczej nic, co założyłby przeciętny mężczyzna. Choć gusta są różne. W każdym razie najgorętszy okres, kiedy to wszystko powstawało już się zakończył, więc mam nadzieję że i blog na tym skorzysta, wypełniając się fajnymi treściami. No a razem z nim, przede wszystkim, Wy.

Fotografia w tle – Christian Holzinger

Opt In Image
Zapisz się na newsletter!
Chcesz wiedzieć czy kosmici są prawdziwi i kto zabił Kennedyego? Zapisz się!

2 komentarze

  1. Justyna Romanowska

    ładnie wyglancowałeś czoło do zdjęcia, oby świeciło tą mądrością iw nadchodzącym roku! 😀

    Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany