Chciałeś konkurs, no to masz konkurs!

Co musisz zrobić?

 1. Wejdź na Facebooka w ten link o tutaj
  .
 2. Napisz swoją propozycję nazwy (tylko jedną na post, ale możesz ich dać więcej w osobnych) dla naszego kosmicznego Statku-Matki (czytaj komentarze, bo jeśli wygra Twoja propozycja, ale była już wcześniej, to nagroda wędruje do pierwszego, który zamieścił. No chyba że nie zdobyła 20 lajków, ale o tym w punkcie niżej)
  .
 3. Aby Twoja propozycja weszła do finału i była rozpatrywana przeze mnie, musi dostać minimum 20 lajków. Tak, lajki są już teraz legalne na fejsie, a ja chcę żeby więcej osób dowiedziało się o Astrofazie i wcale się tego nie wstydzę 😉 Więc do dzieła i zgarnij 20 znajomych, to raczej nie powinien być problem 🙂 Ilość lajków nie będzie miała znaczenia przy wyborze dwóch zwycięskich nazw. Po prostu musi być ich minimum 20. Jeśli wrzucasz więcej niż jedną nazwę (patrz pkt 1) to tak, rozpatrywać będę tylko te, które zdobędą 20 lajków.

I to już wszystko co musisz zrobić Ty. Resztą zajmę się osobiście. Wybiorę dwie nazwy które spodobają mi się najbardziej i jedną ochrzczę Statek-Matkę, a druga przypadnie dla kosmicznego ścigacza z Astrofonów.

Konkurs trwa do niedzieli 22.11.2015 do godziny 23.59. Wyniki ogłoszę we wtorek 24.11.2015 na tej stronie, na stronie Astrofazy na Facebooku oraz na kanale Astrofaza na YouTube.

 

 

2 komentarze

 1. Evva86

  Co jutro robicie na obiad? Ja ugotuje rumfordzka wedlug staropolskiego przepisu. Jest przepyszna, poszukajcie sobie w goglu: zupa rumfordzka babci

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany