W zeszły weekend miałem okazję być na 18 urodzinach czasopisma CD-Action. Pisma, które zbierałem pasjami kiedy byłem nieco młodszy niż teraz. Co miesiąc z wypiekami na twarzy, czekałem na kolejny numer i okazało się, że dziś, po 18 latach, redakcja CD-Action mogła mi te wypieki zafundować po raz kolejny.

Zacznę od tzw pupy strony i podsumuję całość. Wydarzenie było duże, wszystkiego było dużo i grubo. Oprócz królującej nad wszystkim sceny i stoiska CD-Action, trafiłem jeszcze do takich firm jak Sony, ze swoim PS4, Nintendo, MSI, Kreatorium czy Rebel. Ludzie, co rano, dosłownie wchodzili na Halę Stulecia razem z drzwiami. Z resztą najlepiej przedstawi Wam to filmik wspomnianego wcześniej Kreatorium.

Tak samo jak na filmiku, tak i w rzeczywistości nie było praktycznie chwili żeby usiąść i odpocząć. W ciągu dwóch dni urodzinową imprezę odwiedziło ponad 20 tysięcy osób. Jak na czasy, w których czasopisma powoli odchodzą do lamusa, a już zwłaszcza czasopisma o grach, to jest to naprawdę niezły wynik. Jedynym mankamentem jak dla mnie był Cosplay. Przyjechało mało przebierańców i tylko kilku tych z najwyższej półki. Może to tylko moja subiektywna opinia, ale o wiele bardziej aktywni są na wydarzeniach spod znaku fantasy, niż na tych gamingowych.

Po imprezie nie omieszkałem odwiedzić wrocławskiej starówki. Poczułem się tam zagubiony, co z resztą widać na zdjęciach. Na koniec dnia zjedliśmy naprawdę pyszne burgery, w burgerowni Burger Love. Strasznie dużo słowa burger w tym zdaniu. Polecam, brakowało mi tylko tej twardszej pieczonej bułki, typowej dla najlepszych burgerowni. Ale Farsz i kotlet dawał radę naprawdę elegancko. Knajpkę poleciła mi znajoma para z Wrocławia, której serdecznie jeszcze raz dziękuję, że znosiła nas przez prawie tydzień. Aby chociaż trochę się odwdzięczyć podlinkuję do strony Jakuba, robi naprawdę świetne wyroby ze starych, niepotrzebnych części. one-and-only.pl – Genialne są dla mnie biurkowe lampy, zrobione ze starych lamp motorowych.

Zagubiony Kosa patrzy zagubionym wzrokiem.

Zagubiony Kosa patrzy zagubionym wzrokiem.

02

03

Znalazłem swoje popiersie w jednej z knajp.

04

Znalazłem swoje popiersie w jednej z kanjp.

A na koniec obiecany KONKURS

Do wygrania są trzy nagrody, za 3 miejsca:

 1. Urodzinowy numer CD-Action z autografami redakcji oraz koszulka CD-Action od Kreatorium.com
 2. Koszulka CD-Action od Kreatorium.com
 3. Urodzinowy numer CD-Action

Aby wygrać nagrody trzeba zrobić trzy rzeczy:

 1. Udostępnić na Facebooku wpis konkursowy z profilu piotrkosek.pl – Trzeba zbierać zasięgi, a jak! 😉
 2. Napisać wierszyk, haiku, formę liryczną generalnie, z wykorzystaniem słów CD-Action, Kreatorium, marmolada, ser –  i dałbym Piotr Kosek ale w połączeniu z jedzeniem, to byłoby zbyt proste 😉
 3. Zostać wybranym przez dwuosobowe Jury, w skład którego wejdę ja oraz losowo wybrany sąsiad z mojej klatki.

Jak widzicie konkurs prosty, a nagrody fajne. Obydwie koszulki są rozmiaru XL, bo nie oszukujmy się, gracze najczęściej dużo jedzą, a mało się ruszają. Konkurs potrwa do niedzieli do północy, a Waszą twórczość wpisujecie w komentarzach poniżej. Odpowiedzi zawarte gdzie indziej, nie będą uwzględniane. Wyniki na początku przyszłego tygodnia. Do boju!

05

06

Opt In Image
Zapisz się na newsletter!
Chcesz wiedzieć czy kosmici są prawdziwi i kto zabił Kennedyego? Zapisz się!

8 komentarzy

 1. Jestem Smugglerem

  To ja haiku:

  Ser kozy w CD-Action dają,
  Kreatorium kreuje marmolady len,
  Bawełna.

  Odpowiedz
 2. Krzysiek Magierski

  wygrałbym ale z xl to mgłbym sobie co najwyzej koszule nocna zrobić

  Odpowiedz
 3. Mahatme Większy

  Czerwony kapturek, szedł do babci razu pewnego,
  Zaczytujac sie Cd-Action po drodze, na całego,
  Wtem wilk jej drogę zasłonił i rzekł głośno – ser sprzedam!
  Nie chce twego sera, marmolade tylko jedam
  Ale moge wilku drogi sprezentowac Ci w tej chwili,
  Koszulke z Kreatorium, badzmy sobie mili
  I usiedli razem, serem przegryzajac
  I najlepsze pismo wspolnie czytajac

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany