Ostatnio, nad wyraz często zdarza mi się robić sesje z foto-dziewicami. Nie tak dawno temu, pierwszy raz przed obiektywem stanął u mnie Krzysiek Magierski – Nie tylko kobiety dobrze wychodzą na zdjęciach, a dziś możecie zobaczyć zdjęcia Agaty Strzegowskiej, z jej pierwszej foto-sesji. Podobnie jak u Krzyśka, napiszę też tutaj, że jak na pierwszy raz poradziła sobie naprawdę dobrze.

Na tło wybraliśmy klasyczny rzepak. Jednak na miejscu okazało się, że mamy do czynienia z rzepakiem gigantem. Miał on przynajmniej 170 cm i wyglądał jak pałac Księżnej Rzepaku. Jest taka teoria, że rośliny rosną większe, jeśli się z nimi rozmawia. Cholera, właściciel pola musiał rozmawiać długie godziny, z każdą jedną łodygą rzepaku na tym polu.

Agata Strzegowska Piotr Kosek

Z racji na trafienie do rzepakowego królestwa i jego jakże oklepanej natury, postanowiliśmy jak prawdziwi hipsterzy, nazwać tę część sesji Księżna Rzepaku. Przy okazji wyszło na jaw, że rzepak prezentuje się o wiele ciekawiej kiedy pozbawimy go koloru. Naukowcy, zadanie dla Was. Zróbcie czarno-biały rzepak.

Agata Strzegowska Piotr Kosek

Agata Strzegowska Piotr Kosek

Chcieliśmy też sprawdzić wiejską legendę o tym, że nie można zasypiać w rzepaku, bo można obudzić się po drugiej stronie. I nie mam tu na myśli drugiej strony pola. Niestety zabrakło odwagi, a może braku rozsądku. Poszliśmy zorganizować grilla i wtedy pojawił się pomysł zrobienia szybkiej, drugiej sesji – Królowa Dżinsu. Lub w wersji alternatywnej – Królowa Denimu.

Agata Strzegowska

Agata Strzegowska Piotr Kosek

Agata Strzegowska

backstejdzKrólowa Denimu jak z prequelu MadMaxa. Krzysiek dostał do łapek analogową lustrzankę i też robił zdjęcia. Odgrażał się, że dziś da negatywy do skanowania, więc z nieukrywanym zainteresowaniem czekam na rezultaty. Jak już wspominałem przy ostatniej sesji z Anqie, robi postępy i szybko się uczy. Na blogu, natomiast, już wkrótce kolejna sesja. Tym razem motyw przewodni – deszcz.

P.S. Ktoś ma jakieś potwierdzone info, że ta teoria o spaniu w rzepaku jest prawdziwa? Czy to tylko Rural Legend?

Opt In Image
Zapisz się na newsletter!
Chcesz wiedzieć czy kosmici są prawdziwi i kto zabił Kennedyego? Zapisz się!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany