Zimny poranek, modelka, aparat, gołębie i zwiewna kreacja. Z połączenia tych pięciu żywiołów powstała ona – sesja z tresowanymi gołębiami w podpłockim sadzie. Modelka Karolina Wypych pojawiła się już na łamach bloga w wywiadzie Wstydziłam się rozbierać przed kobietami. Teraz zapraszam do oglądania wspólnie przygotowanej sesji. 

A trzeba wiedzieć, że nie należała do najlżejszych. W wywiadzie Karolina wspominała o tym, że praca modelki wymaga silnej woli i zahartowania. Sprawdziło się to w stu procentach. Gołębie nie należą do najbardziej posłusznych zwierząt, więc musieliśmy robić dużo dubli poszczególnych ujęć. W międzyczasie Celia stała tam i marzła jak naturysta na grenlandzkiej plaży. Ostatecznie jednak, udało jej się wytrwać do końca sesji, a wyniki możecie obejrzeć poniżej.

gggg

Karolina Celia Wypych Piotr Kosek

Karolina Celia Wypych Piotr Kosek

Karolina Celia Wypych Piotr Kosek

Karolina Celia Wypych Piotr Kosek

Karolina Celia Wypych Piotr Kosek

Z Karoliną umówiliśmy się już na kolejną sesję, czekamy teraz na odpowiednią pogodę. Tym razem juz bez zwierząt, tresowanych bądź nie. Zauważyłem, że w ostatnich sesjach pojawiło się ich aż nazbyt dużo, a w planach jest jeszcze kilka. Na koniec krótkie ogłoszenie parafialne. Jutro wpis z urodzin CD-Action i obiecany konkurs, więc wypatrujcie informacji na blogu i na fejsbukowym profilu.

Opt In Image
Zapisz się na newsletter!
Chcesz wiedzieć czy kosmici są prawdziwi i kto zabił Kennedyego? Zapisz się!

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany