Ostatnia sesja była gratką dla Pań, tym razem coś miłego dla oka mężczyzn. Przed obiektywem Andżelika Anqie w sesji opowiadającej o pewnej pani z dobrego domu, oraz jej psie. Pies Sam również z dobrego domu, odnoszący sukcesy w sporcie i wyściełaniu wszelkich powierzchni sierścią. Zresztą znacie go już z poprzedniej sesji ze swoim właścicielem, który to wystąpił w mniejszej ich ilości niż jego pies.

Natomiast tym razem Chris wcielił się w mojego pomocnika i obsługiwał blendę. Czyli jak zwykle „znajomości znajki i znajeczki” Jeszcze kilka takich sesji i zacznę się czuć jak w jakiejś hipisowskiej komunie w latach siedemdziesiątych. Według mnie, Sam w sesjach sprawdza się pieruńsko dobrze. Wynajmujcie go do zdjęć i dajcie zarobić na lepsze jedzenie, aby jego sierść lśniła jeszcze bardziej. Jak kaganek oświaty (Definitywnie muszę przestać zawalać nocki na obróbkę zdjęć. Nie służy mi).

gggg

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie Piotr Kosek

Anqie jak zwykle dała radę, Sam dał radę i Chris też dał radę. Wszyscy dali radę, czy dałem i ja? Parafrazując tę znaną i znienawidzoną reklamę telewizyjną pytam oczywiście o Wasze opinie i sugestie. I mimo, że najprawdopodobniej zupełnie je zignoruję to będę i tak niezmiernie i obszernie wdzięczny za ich wygłoszenie.

Opt In Image
Zapisz się na newsletter!
Chcesz wiedzieć czy kosmici są prawdziwi i kto zabił Kennedyego? Zapisz się!

5 komentarzy

 1. Ewa A.

  Już za samą ZAZ w podkładzie filmu masz ogromnego plusa 🙂
  Drugi plus za ciekawe fotki. A trzeci za zdjęcie, które najbardziej mi się spodobało, czyli za psa patrzącego na Angi (koło schodów kina).
  Brawo!

  Odpowiedz
 2. Haneama

  Wdzięcznie pozują i modelka i model 🙂 Podoba mi się ta sesja i filmik. Naprawdę dobry pomysł z nimi. Teraz czekać, aż inni podchwycą i będą robić takie same 😀

  Odpowiedz

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany