Ramówka

Zobacz kiedy, co oglądać

Astrofaza

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

Astrofaza to program „okręt flagowy” całego kanału. Co dwa tygodnie zabieram Was w podróż przez wszechświat, aby opowiedzieć o czymś co się w nim znajduje. Planety, pojazdy kosmiczne, misje sond, czy sylwetki znanych astronomów, a także odpowiedzi na pytania o początek wszechświata, jego koniec i inne, bardziej filozoficzne pytania. Program pojawia się o godzinie 20:00 na kanale YouTube Astrofazy

Przykładowy odcinek Astrofazy:

IDŹ DO KANAŁU

 

Astrofaza Kerbal Space Program

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

We wtorki o 20:00 na platformie do streamowania Hitbox.Tv przenosimy się do świata małych, zielonych Kerbali. Są to istoty, które nie potrafią nic oprócz budowania swojego własnego programu kosmicznego. Dlatego też na ich planecie znajdziemy tylko i wyłącznie centrum kontroli lotów kosmicznych. W tej serii projektujemy kolejne misje do innych planet, budujemy rakiety i inne statki kosmiczne, prowadzimy badania, eksploracje i cieszymy się jak dzieci, kiedy coś idzie nie tak, a najlepiej wybucha! W końcu wszystko i tak jest pod kontrolą, a Kerbale są nieśmiertelne 😉 W zestawie również testy projektów widzów. Wpadaj w każdy wtorek o 20:00 na Hitboxa!

hitbox.tv/astrofaza

 

astroraport

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

AstroRaport przybliży Ci najnowsze ciekawostki i wydarzenia w temacie eksploracji kosmosu. Niczym Teleexpress, tylko że fajny. Coś poleciało w kosmos? Coś wybuchło w kosmosie? Coś nie chce wybuchnąć w kosmosie? Coś nie che wybuchnąć w kosmosie, ale Amerykanie już tam lecą? O tym wszystkim i więcej, dowiesz się właśnie z AstroRaportu, który na kanale Astrofazy ląduje w każdą środę o godzinie 20:00. Wpadaj!

Przykładowy odcinek AstroRaportu:

Zobacz kanał Astrofazy

 

Astrofaza live

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

AstroFaza Live to taka AstroFaza, tylko że live. Zupełnie jak prezydent, który jak wiemy jest wiecznie Live. W tym programie opowiadam na żywo o różnych ciekawostkach związanych z kosmosem, kosmitami i innymi rzeczami z przedrostkiem „kos”. Oglądamy tu również na żywo starty rakiet, a już niedługo ruszają obserwacje na żywo przez teleskop. Tu już oczywiście zależeć będzie to głównie od czystego nieba. AstroFaza Live w każdy czwartek o 20:00 na Hitboxie!

Przykładowy odcinek AstroFazy Live:

hitbox.tv/astrofaza

 

multiastro

CO? GDZIE? KIEDY? JAK?

A przed weekendem dawka kosmicznej wiedzy! MultiAstrofon, czyli odpowiedzi na najciekawsze pytania widzów. Co tu dużo mówić. Piszcie, pytajcie i uważajcie na Kącik Heretyka :> W piątki o 20:00 na YouTube AstroFazy.

Przykładowy odcinek MultiAstrofonu:

Obejrzyj na YouTube