Jak w tytule. Wybór był kosmicznie ciężki, powstało prawie 200 konkursowych komentarzy, niektóre długości rozprawek. Ale przeczytałem wszystkie od deski do deski i praktycznie wszystkie przeszły do drugiego etapu mojej oceny. Czyli pierwszy etap nie ułatwił mi za bardzo pracy 😀 W każdym razie ostatecznie udało mi się wyłonić dwie, według mnie, najlepsze.

Pierwszą z nich jest praca Bartosza Borsterna, w któej spodobała mi się spójność koncepcji, oraz przedstawienie w tekście wielu aspektów procesu kolonizacyjnego, jednocześnie nie rozwlekając niepotrzebnie całości. Pierwsza część kolonizacji jest zautomatyzowana, a jeden ze statków niestety nie doleciał do celu. Z resztą przeczytajcie sami:

 

Drugi kod do gry Mass Effect Andromeda wygrywa Tomasz Benedysiuk. Tutaj ujęła mnie lekkość i humorystyczne podejście do tematu. A już zwłaszcza podział między naukowcami i inżynierami. Jak z Ziemi wzięte 😉

Gratulacje dla zwycięzców! Kody do gry wyślę Wam na Facebooku. Natomiast jeśli ktoś chciałby poczytać sobie inne komentarze konkursowe, to wszystkie znajdziecie klikając w przycisk poniżej.

POST KONKURSOWY

Zostaw odpowiedź

Twój e-mail nie zostanie opublikowany