Szósty odcinek Astrofazy już śmiga na kanale. Tym razem wypadł w walentynki, święto zakochanych. Nie mogło więc stać się inaczej i właśnie ich temat zahacza najnowszy odcinek Astrofazy. Jeśli jeszcze nie widziałeś odcinka to śmigaj na kanał. A jeśli już widziałeś, to zapraszam do bonusowego materiału. Dodatkowe dwa miejsca w komosie, gdzie można urządzić romantyczną, walentynkową kolację ;)

Kratery serca na Marsie

Kto by pomyślał, że dzika i nieprzyjazna natura może też być romantyczna? Dzięki marsjańskim łazikom i orbiterom odkryliśmy, że na czerwonej planecie znajduje się sporo kraterów w kształcie…serca. Patrząc na zdjęcia, sam zabrałbym moją drugą połówkę na marsjańskie wzgórze-serce.

Albo ten:

 

Mgławica Motyl

Motylki w brzuchu kojarzą się bezpośrednio z miłością, na mojej liście nie mogło więc zabraknąć mgławicy motyl. Myślę, że nie potrzeba więcej słów, obraz mówi sam za siebie.

A w walentynki życzę wszystkim parom udanych związków, a singlom – znalezienia drugiej połówki o ile tego chcą. Generalnie życzę, aby żadne z Was nie musiało stosować się do punktu nr 1 z filmu :)