Programy - Astrofaza
Astroszop
programy

Programy

Dawka regularnej wiedzy i rozrywki

Sprawdź jakie programy możesz aktualnie oglądać na kanale Astrofaza

popscience3

Dwa odcinki w miesiącu

PopScience®

Wystrzałowa seria z astronomem dr hab. Leszkiem Błaszkiewiczem, w której ekspert prezentuje nie tylko teorię astronomii, ale także inspirowane tematem kosmosu książki, filmy, seriale, gry, muzykę i wiele więcej. Jeśli chcecie dowiedzieć się, jak podróżować szybciej od światła, czy dlaczego nie odnaleźliśmy jeszcze obcych, to właśnie miejsce dla Was. Nie wierzcie nam na słowo, przekonajcie się sami!

astroszort

Co najmniej dwa odcinki w tygodniu

Astroszort

Najgorętsze kosmiczne newsy, nowinki technologiczne i szczypta humoru, czyli wszystko, co potrzebne, by być na bieżąco z tym, co w kosmosie piszczy.

astrokawa

Dwa odcinki w tygodniu

AstroKawa

Przeglądamy prasę naukową, omawiamy najciekawsze kosmiczne newsy i podziwiamy twórczość Widzów. Sprawdzamy stan kosmicznej pogody i prognozę na najbliższe dni. Nie obejdzie się też bez AstroSuchara ;) Zaparzcie swoją ulubioną kawę, a ja wszystko Wam opowiem. A jeśli Wasza ulubiona kawa właśnie wyszła, zapraszam do sklepu po oryginalną AstroKawę!

bs3s

Dwa odcinki w miesiącu

Bliskie Spotkania Trzeciego Stopnia

Czyli seria rozmów z ludźmi nauki, w której rozmawiamy o największych tajemnicach kosmosu. Jak powstawał wszechświat, co stało się z dinozaurami i ile czasu dzieli nas od końca świata? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań i to prosto od ekspertów? Czemu nie!

astrokwadrans-1

Trzy do czterech odcinków w miesiącu

AstroKwadrans

Rozmowy z dr hab. Leszkiem Błaszkiewiczem na temat najnowszych wydarzeń ze świata nauki. Polowanie na UFO, sztuczna inteligencja i podróże z prędkością światła – wszystko okraszone dużą dawką humoru i ironii.

superseria

Dwa odcinki w miesiącu

Super Seria

Największe produkcje Astrofazy, w których dogłębnie omawiam jeden kosmiczny temat. Znajdziecie tu wszystko o czarnych dziurach, gwiazdach i Układzie Słonecznym. Ta seria powstaje dzięki Wspierającym i Patronom. Przedpremierowo dla Wspierających. Do tego treści prosto z planu, dzięki którym zobaczycie, jak powstają nasze megaprodukcje.

szczypta-teorii

Dwa odcinki w miesiącu

Szczypta Teorii

Seria rozmów z Profesorem Andrzejem Draganem: fizykiem, autorem książek i publikacji, w której w przystępny sposób od podstaw wyjaśnia Teorię Względności. Jeśli chcecie w końcu zrozumieć, jak działają czarne dziury, grawitacja czy dylatacja czasu, to dobrze trafiliście. Tego nie znajdziecie w książkach! No, chyba że w książce Dragana ;)