Astroszop
rozwin_astrofaze

Rozwiń z nami Astrofazę!

Podróżujemy razem już od prawie 8 lat. To czas, w którym wspólnie zwiedziliśmy najodleglejsze zakątki wszechświata. Przyjrzeliśmy się mechanizmom, które sprawiają, że nasz świat działa. To ponad 124 000 000 wyświetleń naukowych treści, mnóstwo rozmów z ludźmi nauki i odwiedzone ciekawe, naukowe miejsca. A przed nami wciąż wiele, wiele więcej. Ty również możesz pomóc w naszej wspólnej podróży, zobacz jak!

Patronite

Wejdź na pokład statku!

Jedną z form wsparcia i rozwoju Astrofazy jest zostanie Patronką lub Patronem. Na czym to polega? Usługa oferowana jest przez portal patronite.pl. W jej ramach można wybrać odpowiedni próg wsparcia. Obecnie jest to od 10 do 200 zł miesięcznie. Zadeklarowana kwota jest pobierana co miesiąc z konta Patrona i trafia do głównego skarbca Astrofazy na pokładzie naszego statku-matki A.S.S. Otto Wurst. Z każdym progiem wsparcia związane są różnego rodzaju bonusy, do których dostęp uzyskuje Patron. Szczegóły naszych progów znajdziesz w zakładce Patroni w naszym menu, a wszystkie szczegóły mechanizmu płatności, regulaminy etc. na stronie Patronite. + Jakie są plusy? Grupa Patronów na Facebooku i niskie prowizje portalu, a więc zdecydowana większość zadeklarowanej przez Ciebie kwoty trafia do Astroskarbca.
patronite
youtube

Wsparcie na YT

Szybki dostęp do bonusowych filmów

Również YT oferuje opcję wsparcia bezpośrednio na swojej stronie. Jak zostać Wspierającym (czy też jak to sami lubią siebie nazywać nasi: Wspornikiem)? Wystarczy wejść na główną stronę kanału Astrofazy, albo w nasz dowolny film i kliknąć przycisk Wspieraj. Albo kliknąć o tu i przejść bezpośrednio do panelu wsparcia. Tam zamieściliśmy kilka filmów objaśniających cały proces. Co jest dostępne? Przede wszystkim duża biblioteka POP Science EXTRA, czyli odcinków POP Science tylko dla wspierających. W planach kolejne treści dla różnych progów wsparcia. Dodatkowo Wspierający otrzymują dostęp do postów przeznaczonych tylko dla nich, publikowanych w sekcji Społeczności na YT. + Jakie są plusy? Na pewno fakt, że wszystko odbywa się na stronie YouTube, więc dostęp do bonusowych filmów staje się bardzo łatwy. Dodatkowo Wspierający zyskują bonusy dostępne tylko dla nich jak np. plakietki pojawiające się przy nicku w komentarzach i na czacie na żywo. – Jakie są minusy? YT pobiera zdecydowanie większą prowizję, a więc do Astroskarbca trafia tylko część z zadeklarowanej kwoty.

AstroSzop

Spraw sobie astrogadżety

Witaj na naszym galaktycznym targu przygód! Znajdziesz tu wszystko czego Astromisie potrzebują czyli nasze astrofazowe ubrania i gadżety. W końcu Astrokawa najlepiej smakuje w naszym astrokubku :) Z resztą rozgość się i zobacz co też mamy w naszych kupieckich magazynach. Dochody z Astroszopu pomagają nam rozwijać kanał. Dodatkowe środki pozwalają nam tworzyć dla Was kolejne serie i wydarzenia oraz opłacać kosmicznych najemników, którzy poszerzają nasz Zespół Astrofazy. Do zobaczenia w sklepie! + Jakie są plusy? Same plusy. Wszyscy są zadowoleni, a statek leci dalej :)
astroszop