Astroszop
wspolpraca

Współpraca

Zróbmy coś razem

Filmy dedykowane

Możemy przygotować odcinek poruszający temat korespondujący z Waszym produktem lub usługą. Lokowanie w takim filmie jest naturalne i płynnie stapia się z merytoryczną warstwą odcinka. Poniżej przedstawiamy przykłady naszych filmów dedykowanych.
dedykowany
lokowanie

Filmy z lokowaniem

Możliwe jest również opowiedzenie o Waszym produkcie lub usłudze w odcinku nie powiązanym tematycznie. Lokowanie umieszczamy w module, w wybranym momencie filmu. Poniżej kilka przykładów takich realizacji.

Partnerstwo w seriach

Astrofaza to również różne serie odcinków tematycznych. Na kanale mamy na przykład kultową serię POP Science, w ramach której powstało już ponad 30 odcinków obejrzanych w sumie ponad 7 000 000 razy. W przygotowaniu są również osobne serie filmowe w tematach: Wszechświat, Fizyka Kwantowa i Układ Słoneczny. W ramach tego typu współpracy proponujemy objęcie serii patronatem i umieszczenie planszy sponsorskich wewnątrz odcinków.
popserie
sociale

Działania na IG i FB

Zapraszamy również na media społecznościowe Astrofazy, możecie tu przedstawić swój produkt lub usługę naszej Społeczności. Działania w mediach społecznościowych najczęściej świetnie uzupełniają i wspierają inne lokowania w odcinkach na kanale.

Prelekcje dla firm

Prelekcja Astrofazy to również świetny pomysł na urozmaicenie integracji firmowej czy uzupełnienie szkolenia. Przykładem może być współpraca, w ramach której jedna z marek zaprosiła nas do wygłoszenia prelekcji na temat współpracy między astronautami i obsługą naziemną, która doprowadziła do udanego lądowania ludzi na Księżycu. Firma prowadziła szkolenia mające za zadanie usprawnić współpracę między oddziałami i taka historia z życia wzięta dodatkowo wzmocniła przekaz szkolenia.
prelekcje
wyklady

Wykłady w szkołach i na wydarzeniach

Możemy również pojawić się z wykładem/prelekcją na lekcji w szkole, lub na wydarzeniach takich jak np targi czy konwenty tematyczne. Tego typu prelekcje przeprowadzaliśmy między innymi w ramach konwentu fantastyki Pyrkon.

Zaufali nam

Niektóre z marek, z którymi mieliśmy przyjemność współpracować.

Zapraszamy do kontaktu